Грип пішов в атаку на Донбас (12 тисяч щотижня)

Грип пішов в атаку на Донбас (12 тисяч щотижня)

Я уколів не боюся, якщо треба уколюсь. Як і очікувалося, з погіршенням погодних умов в Донбасі почали переможну ходу гострі респіраторні інфекційні захворювання та грип. Слава Богу, про епідемію поки говорити рано, адже пік захворюваності, за прогнозами медиків, припаде на січень. Про це свідчить статистика минулих років. Однак зростання захворюваності в області почали фіксувати більше місяця тому — з 15 жовтня. З тих пір ГРЗ та грип у Донецькій області перехворіло майже 83 000 чоловік. Як водиться, різке зростання захворюваності йде за рахунок шкіл і інших навчальних закладів. Під час осінніх канікул кількість хворих порівняно з минулими тижнями скоротилося в майже вдвічі. Але зараз захворюваність знову різко пішла вгору.

Як ми вже говорили, епідеміологічний поріг поки не перевищено в жодному з регіонів області. Досвід показує, що в першу чергу епідемії починаються у великих містах, але про це говорити поки рано. До речі, поки не почалася епідемія, медики настійно рекомендують пройти вакцинацію від грипу. У Донецькому центрі здоров’я нашому кореспондентові сказали, що в нинішньому році Мінохоронздоров’я рекомендовано три види вакцини виробництва Голландії, Бельгії, Франції. Вартість їх коливається від 19 до 44 гривень. За запевненням медиків, щеплення від грипу високоефективні і дозволяють зберегти здоров’я на весь осінньо-зимовий період. Правда, є одне «але» — час вироблення організмом імунітету до грипу — 2 тижні. Так що щепитися радять вже зараз. На жаль, в роздрібний продаж вакцина від грипу не надходить.

Купувати її рекомендують підприємствам і організаціям в Донецькій фірмі «Дондіафарм», яка знаходиться в Донецькому медичному держуніверситеті на кафедрі епідеміології. В індивідуальному порядку можна зробити щеплення в поліклініці міськлікарні № 3 в платному кабінет щеплення. Розташована поліклініка по бульвару Шевченка, їхати тролейбусом № 8 до зупинки «Торговий інститут».

Декабрь 2, 1999/ by / in
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *