Кожну хвилину у світі 6 осіб заражаються ВІЛ-інфекцією

Кожну хвилину у світі 6 осіб заражаються ВІЛ-інфекцією

Кожну хвилину в світі 6 осіб заражаються ВІЛ-інфекцією. З моменту початку епідемії на Землі було інфіковано 50 мільйонів осіб, 16 мільйонів з них уже померли від СНІДу. Такі дані були наведені на прес-конференції в Міністерстві охорони здоров’я РФ, присвяченої Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом. За словами першого заступника міністра охорони здоров’я Геннадія Онищенка, в Росії епідемія набуває все більш загрозливих розмірів. Практично у всіх суб’єктах федерації зареєстровані ВІЛ-інфіковані. З моменту появи в країні першого хворого виявлено вже 23 000 502 заражених вірусом СНІДу.

В даний час найбільше число інфікованих в Москві і Московській області — 7 тисяч 320 осіб, з них — 29 дітей. На другому місці — Калінінградська область, тут 2000 589 людей заражені вірусом СНІДу. Також багато заражених ВІЛ-інфекцією в Краснодарському краї — 2 тисячі 160 осіб, Іркутської області — 2 тисячі 191, Ростовської області — 1 тисяча 549 чоловік. Абсолютна більшість серед ВІЛ-інфікованих — це люди, що вживають наркотики. 70 відсотків з них — молодь, віком від 15 до 29 років.

Медиків особливо турбує той факт, що набагато частіше стали народжуватися діти від ВІЛ-інфікованих матерів. На даний момент таких дітей — 211. Практично у всіх випадках їх матері є наркоманками. Окрема проблема — це ВІЛ-інфіковані в’язні. Зараз у місцях позбавлення волі утримується понад 4 тисячі ВІЛ-інфікованих. Як відзначають фахівці, таким ув’язненим необхідні окремі умови, що відповідно призводить до великих витрат на їх утримання. На думку фахівців МОЗ, в даний час основні сили потрібно витрачати на профілактику ВІЛ-інфекції, так як поки медичні дослідження не говорять про те, що в найближчі роки можливо створити вакцину проти СНІДу або розробити ліки, які б кардинально вирішило проблему.

Декабрь 1, 1999/ by / in
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *