Нас заражають медики?

Нас заражають медики?

У тому, що СНІД — чума ХХ століття, ні у кого сумнівів немає. А ось те, що гепатит (просто — жовтяниця) може бути страшніше СНІДу, чомусь замовчується. Якщо у зараженої ВІЛ в запасі є хоча б кілька років, то вірусний гепатит нерідко розвивається блискавично, і смерть настає протягом декількох годин … А тим часом в Костромі склалася катастрофічна ситуація з поширенням «жовтого вбивці», причому сприяють цьому почасти … самі лікарі.

Ось уже місяць, як у приміщення гінекології на вул. Комсомольській переїхало інфекційне відділення, де лікують хворих, заражених гепатитом. Це двоповерхова будівля в самому центрі міста чиновники порахували за найвдаліший варіант для розміщення жовтяничного лазарету. «Гепатитна рокіровка» відбулася. 5 листопада всіх майбутніх мам з патології вагітних в терміновому порядку переправили до будівлі денного стаціонару санаторію «Льон», де раніше розташовувалося неврологічне відділення. А на Комсомольську почали надходити гепатитних хворі.

Влада відрапортували: заходи прийняті. На тому й заспокоїлися. Проте «жовтої чуми» на їхні заходи виявилося просто наплювати. Кількість жертв гепатиту не тільки не стало менше, але, на подив лікарів і чиновників, росте в геометричній прогресії. Торік виявлялося 3-4 випадки на місяць, а за один тільки листопад цього року — більше 80. За офіційними даними, гепатитом заражаються сьогодні в основному наркомани (53%) і шанувальники безладного сексу (37%). Це статистика. Однак досить просто підійти до будівлі інфекціонку на Комсомольській, щоб зрозуміти, що кожен з нас може заразитися жовтяницею з вини, а точніше, через халатність медиків.

Декабрь 4, 1999/ by / in
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *