Не будемо лікуватися — вимремо від хламідіозу

Не будемо лікуватися — вимремо від хламідіозу

Минулого тижня під Новосибірськом в санаторії «Сосновий бір» відбулася 4-а Сибірська міждисциплінарна науково-практична конференція під інтригуючою назвою «Хламідійні і вірусні інфекції. Перспективи лікування в XXI столітті «. У роботі конференції взяли участь вчені з Москви, Санкт-Петербурга, Єкатеринбурга, Іркутська, Томська, Новосибірська. Чому захід був присвячений саме цим проблемам?

Справа в тому, що хламідійні інфекції впливають, в першу чергу, на репродуктивну систему, отже, якщо ці захворювання не лікувати, безпліддя практично гарантовано. Треба сказати, що проявів і форм хламідійних інфекцій дуже багато, що в кінцевому підсумку загрожує чи не виродженням нації. Причому така перспектива для людства — зовсім не з розряду далеких, щорічно в світі хламідіозом хворіє близько 90 мільйонів чоловік. У нашій області в минулому році їм перехворіло шість тисяч чоловік, і рівень захворюваності в два рази перевищує загальноросійський.

Проблемою хламідіозу фахівці стали займатися порівняно недавно, і саме цим пояснюються проблеми з діагностикою та лікуванням цього захворювання. На жаль, реєстровані цифри не відображають дійсного стану справ, подібна ситуація склалася і з вірусними гепатитами — не випадково вони були зведені в одну систему з хламідіозом. Справа в тому, що через повсюдне розповсюдження наркоманії все якось призабули, що гепатит В і С, наприклад, відмінно передається і статевим шляхом, не тільки через кров. Причому ймовірність зараження гепатитом статевим шляхом в сто разів вище, ніж при аналогічному контакті з ВІЛ-інфікованим. Вірус гепатиту передається набагато легше. Окремої розмови заслуговує і тема лікування вагітних жінок від хламідіозу, так як багатьом з них правильний діагноз вчасно не був поставлений.

Декабрь 3, 1999/ by / in
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *